Wpisz pytanie:
Mobile menu

Jaki lek jest dostępny bez recepty na opuchlizne całego ciała dla mężczyzny ?

Kolega ma opuchnięte całe nogi, trochę wzdęty brzuch, jakby więcej kilogramów w biodrach. Złe samopoczucie, obolałość, ociężałość. Na pewno nie przytył z nadmiaru jedzenia.
pytanie zadane 18 lutego 2014 w Choroby wewnętrzne przez użytkownika Beata Magdalena
otagowane ponownie 18 lutego 2014

1 odpowiedź

Szanowna Pani,
Opisany przez Panią przypadek Pani kolegi jest wskazaniem do pilnej konsultacji lekarskiej. Wszystko wskazuje na to, że Pacjent cierpi na obrzęki z nadmiaru płynu. Istnieją trzy główne grupy chorób, w których takie obrzęki występują: niewydolność serca, choroby nerek i niski poziom białka we krwi. Nie istnieje żaden lek bez recepty na opisane dolegliwości. Pozdrawiam
odpowiedź 18 lutego 2014 przez (w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej)
Bardzo dziekuje. Tez uważam , ze powinna byc konsultacja lekarska. Upewnił mnie Pan. Bardzo dziękuje za szybką i fachową  odpowiedz . Pozdrawiam :-)
Serwis medPytania.pl ma charakter edukacyjno-informacyjny, nie konsultacyjny. Odpowiedzi na pytania mogą udzielać zarówno użytkownicy Serwisu oraz współpracujący z Serwisem lekarze i specjaliści. Odpowiedzi lekarzy i specjalistów współpracujących z Serwisem są podpisane tytułem zawodowym lub stopniem naukowym oraz imieniem i nazwiskiem. Wszelkie odpowiedzi mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy. Informacje zawarte w odpowiedziach mają jedynie na celu ułatwienie dostępu do informacji medycznych i zastąpienie ewentualnych poszukiwań określonych problemów medycznych w literaturze medycznej i w żadnym stopniu nie mogą zastąpić wizyty u lekarza, gdzie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, badanie lekarskie i diagnostyka. Korzystając z serwisu, użytkownik akceptuje Regulamin.
...