Wpisz pytanie:
Mobile menu

Wysypka na udach i pośladkach

Witam, mam wysypkę na udach i pośladkach, które w ogóle nie znika. Wstydzę się tego, bo chodzę z nią już bardzo długo. Czasem pojedyncze krostki znikają ale pozostawiają ciemne plamki. Proszę u radę, jak się tego pozbyć na zawsze?
pytanie zadane 18 lutego 2014 w Dermatologia i wenerologia przez użytkownika załamana

1 odpowiedź

Szanowna Pani,
wszelkie schorzenia dermatologiczne są bardzo trudne do diagnozowania przez internet, dlatego zalecam zawsze wizytę u dermatologa, do którego można dostać się bez skierowania. Przed wizytą najlepiej nie stosować żadnych środków (maści, kremów itp.) aby lekarz mógł dokładnie ocenić zmiany i rozpocząć leczenie. Do czasu wizyty proszę dokładnie osuszać powierzchnię skóry po kąpieli. Pozdrawiam
odpowiedź 18 lutego 2014 przez (w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej)
Serwis medPytania.pl ma charakter edukacyjno-informacyjny, nie konsultacyjny. Odpowiedzi na pytania mogą udzielać zarówno użytkownicy Serwisu oraz współpracujący z Serwisem lekarze i specjaliści. Odpowiedzi lekarzy i specjalistów współpracujących z Serwisem są podpisane tytułem zawodowym lub stopniem naukowym oraz imieniem i nazwiskiem. Wszelkie odpowiedzi mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy. Informacje zawarte w odpowiedziach mają jedynie na celu ułatwienie dostępu do informacji medycznych i zastąpienie ewentualnych poszukiwań określonych problemów medycznych w literaturze medycznej i w żadnym stopniu nie mogą zastąpić wizyty u lekarza, gdzie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, badanie lekarskie i diagnostyka. Korzystając z serwisu, użytkownik akceptuje Regulamin.
...