Wpisz pytanie:
Mobile menu

Pieczenie policzków

Od jakiegoś czasu mam temperaturę 36,8-36,9.Przy takiej temperaturze mam uczucie ściągnięcia skóry na policzkach i czole oraz uczucie pieczenia skóry w tych miejscach.Czy to coś groźnego??
pytanie zadane 16 stycznia 2014 w Dermatologia i wenerologia przez użytkownika Barbara
zmienione kategorie 17 stycznia 2014 przez użytkownika moderator

1 odpowiedź

Witam.
Proszę udać się do dermatologa albo zakupić najlepiej w aptece albo drogerii krem nawilżający do skóry suchej. Proszę przed wyjściem na dwór stosować krem. Powinno pomóc.

Pozdrawiam serdecznie
odpowiedź 16 stycznia 2014 przez użytkownika Marcelina
Serwis medPytania.pl ma charakter edukacyjno-informacyjny, nie konsultacyjny. Odpowiedzi na pytania mogą udzielać zarówno użytkownicy Serwisu oraz współpracujący z Serwisem lekarze i specjaliści. Odpowiedzi lekarzy i specjalistów współpracujących z Serwisem są podpisane tytułem zawodowym lub stopniem naukowym oraz imieniem i nazwiskiem. Wszelkie odpowiedzi mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy. Informacje zawarte w odpowiedziach mają jedynie na celu ułatwienie dostępu do informacji medycznych i zastąpienie ewentualnych poszukiwań określonych problemów medycznych w literaturze medycznej i w żadnym stopniu nie mogą zastąpić wizyty u lekarza, gdzie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, badanie lekarskie i diagnostyka. Korzystając z serwisu, użytkownik akceptuje Regulamin.
...