Wpisz pytanie:
Mobile menu

Ból w podbrzuszu

Mrowienie rąk, nóg tyłu głowy, ból rąk, łokci, kolan, ból podbrzusza łagodny, niepełne wypróżnianie, ból kręgosłupa lędźwiowego, złe samopoczucie.
pytanie zadane 6 stycznia 2014 w Neurologia przez użytkownika marzena
zmienione kategorie 7 stycznia 2014 przez użytkownika moderator

1 odpowiedź

Witam.
Nie da się jednoznacznie ustalić przez internet co Pani dolega. Radziłabym nie lekceważyć tych objawów i jak najszybciej udać się do lekarza.
Pozdrawiam serdecznie!
odpowiedź 6 stycznia 2014 przez użytkownika Patrycja
Serwis medPytania.pl ma charakter edukacyjno-informacyjny, nie konsultacyjny. Odpowiedzi na pytania mogą udzielać zarówno użytkownicy Serwisu oraz współpracujący z Serwisem lekarze i specjaliści. Odpowiedzi lekarzy i specjalistów współpracujących z Serwisem są podpisane tytułem zawodowym lub stopniem naukowym oraz imieniem i nazwiskiem. Wszelkie odpowiedzi mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy. Informacje zawarte w odpowiedziach mają jedynie na celu ułatwienie dostępu do informacji medycznych i zastąpienie ewentualnych poszukiwań określonych problemów medycznych w literaturze medycznej i w żadnym stopniu nie mogą zastąpić wizyty u lekarza, gdzie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, badanie lekarskie i diagnostyka. Korzystając z serwisu, użytkownik akceptuje Regulamin.
...