Wpisz pytanie:
Mobile menu

Czyszczenie macicy

Mam iść na czyszczenie macicy, mam już skierowanie tylko nie wiem czy idzie się przed miesiączką w trakcie czy po. Coś mówił mi lekarz na ten temat, kiedy najlepiej wykonać ten zabieg, ale nie pamiętam. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam Agata
pytanie zadane 5 stycznia 2014 w Położnictwo i ginekologia przez użytkownika Agata
zmienione kategorie 7 stycznia 2014 przez użytkownika moderator

1 odpowiedź

Szanowna Pani,
domniemam, że jest to wyłyżeczkowanie jamy macicy w celach diagnostycznych. W tym przypadku należy zgłosić się około 20. dnia cyklu. Przypominam, że musi Pani być na czczo, z powodu stosowania znieczulenia ogólnego. Pozdrawiam
odpowiedź 5 stycznia 2014 przez (w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej)
Serwis medPytania.pl ma charakter edukacyjno-informacyjny, nie konsultacyjny. Odpowiedzi na pytania mogą udzielać zarówno użytkownicy Serwisu oraz współpracujący z Serwisem lekarze i specjaliści. Odpowiedzi lekarzy i specjalistów współpracujących z Serwisem są podpisane tytułem zawodowym lub stopniem naukowym oraz imieniem i nazwiskiem. Wszelkie odpowiedzi mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy. Informacje zawarte w odpowiedziach mają jedynie na celu ułatwienie dostępu do informacji medycznych i zastąpienie ewentualnych poszukiwań określonych problemów medycznych w literaturze medycznej i w żadnym stopniu nie mogą zastąpić wizyty u lekarza, gdzie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, badanie lekarskie i diagnostyka. Korzystając z serwisu, użytkownik akceptuje Regulamin.
...