• Rejestracja
Wpisz pytanie:
Mobile menu

Mam problem

Kochałem sie z dziewczyną w ostatni dzień jej okresu bez zabezpieczenia, czy może być ryzyko ciąży, wiem ze ono jest zawsze ale w jakim stopniu. Potrafie kontrolowac wytrysk. Brała wczesniej tabletke ,,po" kilka dni temu dostała okresu. Jej krwawienie tra 5 dni, ma regularne cykle 28 dni
związane z odpowiedzią na: Bez zabezpieczenia, bez wytrysku i Escapelle
pytanie zadane 9 kwietnia 2015 w Seksuologia przez użytkownika Dorian Znak

1 odpowiedź

Szanowny Panie,  
treść opisu nie jest dla mnie do końca jasna - kiedy partnerka zastosowała tabletkę "po" ? czy było to po tym stosunku czy wcześniej? Czy ten okres który obecnie wystąpił miał miejsce po Waszym stosunku i jak dawno miało to miejsce?
Jak Pan słusznie napisał ryzyko zajścia w ciążę przy stosunkach bez zabezpieczeń istnieje zawsze, jednak jeżeli miał on miejsce w ostatnim dniu krwawienia czyli 5tym (tak rozumiem) a okresy były regularne to było to w tzw. dniach niepłodnych czyli ryzyko jest małe - ale nie można go wykluczyć. Należy pamiętać że zastosowanie tabletki awaryjnej również wpływa na zaburzenia miesiączkowania w związku z tym jeżeli miało to miejsce niedawno to należy liczyć się również z pewnymi przesunięciami których nie da się dokładnie teraz określić.
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez (w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych)
...