• Rejestracja
Wpisz pytanie:
Mobile menu

Pytanie

dobrze opisze  dokładniej , Chłopak trafił do Szpitala z płynem w opłucnej wyleczyli ale  pod  kątem Grużlicy go podejrzają, że  prawdopodobnie ale  jeszcze na Bank nie powiedzą ponieważ  Badania będą  dopiero te  ostateczne w  Styczniu w połowie, do tego czasu  miał  robione  z odkrzuszającej  wydzieliny i jakby było pozytywny wynik na pewno Mu by powiedzieli , widocznie jest nie protkujący , ale leży na sali z  osobami i jednej z  nich Lekarz powiedział  przy wszystkich że  jest protkująca, więc  moje pytanie  bylo stad - czy Chłopak leżący w  sali z  Osobą protkującą zaraża  się , tzn Chłopak bierze  leki tabletki  i jest moze  ta ochrona , tyle  ze  jak wyjdzie  po za  oddział jak np. do odwiedzających to czy zarażi innych  jeśli prawdopodobnie nie jest protkujący a  w  sali lezy z  Osobą  protkującą .

a  odnośnie  regulamin,  chodziło Mi że na tym Oddziale  co  lezy - Odział  chorób płuc  i Grużlicy  nie ma izolatki tzn nie zabraniają odwiedzin , nawet w  regulaminie  co jest na ścianie  nie pisze  że  chorzy na Grużlice  zakaz odwiedzania !

Też  tak myśle  ze  takie Osoby powinny  leżeć  Osobno  w  sali ,  
Więc nie wiem jak to jest :(    , Można  odwiedzać  , nie można ,  i  jak w  takiej sytuacji co opisałam ?  

Jest szczepionka  przeciw  Grużlicy ?? można sie  strzepić  , jak  słysze  że  nie ma szczepionki , czy Pielęgniarka  z  tego odziału Grużliczego że  nie ma  szczepionki na  to ....
więc   nie  rozumiem,
gdzie można się  zastrzepić  przeciw  Grużlicy ?? i czy moge  Ja  się  zastrzepić teraz
związane z odpowiedzią na: Czy można odwiedzać
pytanie zadane 21 grudnia 2014 w Choroby zakaźne przez użytkownika Katew2@o2.pl

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

...