• Rejestracja
Wpisz pytanie:
Mobile menu

Wielkość członka

Witam,
Od dłuższego czasu mam spory kompleks, który dotyczy wielkości mojego penisa. Delikatnie ponad 10cm to chyba nie wynik, którym należy się chwalić. Jest to ogromny problem, który powoduje słabą samoocenę i bardzo kiepską pewność siebie w trakcie zbliżenia, którego unikam jak ognia.

Obawiam się kompromitacji i wiele bym dał, by choć trochę powiększyć penisa. Próbowałem już różnego rodzaju tabletek, które spradzały się dość słabo - jedynie https://dopilar.pl/meskie-sprawy/member-xxl/ powiększyły penisa ale jedynie o 1cm, co w moim wypadku niewiele zmienia.

Teraz zastanawiam się nad wstrzyknięciem kwasu hialuronowego - zastanawia mnie jednak czy ten zabieg da mi oczekiwany efekt w postaci powiększenia o 3-4cm? Marzy mi się średnia europejska. Zabieg jest dość drogi, jeśli jednak mam uzyskać wymarzony cel to jestem w stanie się poddać kuracji.

Czy warto płacić tyle za ten zabieg? Czy przyniesie oczekiwane efekty/
  • zdrowie
  • facet
  • erekcja
pytanie zadane 5 lutego 2021 w Seksuologia przez użytkownika marimms 1 zgłoszenie

1 odpowiedź

Witaj,

Generalnie – kompleksy małego członka, to coś co dosięga multum mężczyzn. W większości przypadków są bezpodstawne, tj. gabaryty przyrodzenia są w jak najlepszym porządku.

Jeśli chcesz korzystać z naturalnych rozwiązań, to kwas zdaje się być najefektywniejszy, przy czym musisz się liczyć z kosztem rzędu kilku tysięcy złotych. Alternatywnie, polecam zerknąć na ten produkt: https://expansil.pl – nowość, ale dosyć dobrze recenzowana.
odpowiedź 12 marca 2021 przez użytkownika Wiktor66
...