• Rejestracja
Wpisz pytanie:
Mobile menu

ropień

Nie chodzi o to,że jestem niezadowolona z obecnego lekarza. On naprawdę robi co może,ale to wraca jak bumerang. W ciągu tygodnia pojawia się nowy :(
Posiewy wychodzą bez bakterii... Nie wiem skąd to wszystko.

Ja już mam dość, mam depresję, nie chce mi się nic,nic mnie nie cieszy, nie chcę mi się z nikim spotykać,najchetniej bym leżała w łóżku i ryczała. Przy lekarzu udaje twardziela,ale... Naprawdę źle będzie jak tak dalej pójdzie.
związane z odpowiedzią na: Nieleczone ropnie
  • ropień
pytanie zadane 28 września 2017 w Rehabilitacja medyczna przez użytkownika Kasiagniezno

1 odpowiedź

Szanowna Pani,   
w trakcie leczenia przewlekłych chorób czasami bywa konieczne skorzystanie również z pomocy psychologicznej. Wiąże się to z dużym obciążeniem jaki stanowią schorzenia wymagające długiego leczenia. Szczególnie w sytuacji gdzie w Pani odczuciu problem wydaje się nadal nie rozwiązany i ciągle nawraca. Poza samą konsultacją może wskazane będzie zastosowanie jakichś leków przeciwdepresyjnych, ponieważ Pani nastawienie do dalszego leczenia jest również bardzo istotne w tym przypadku. Zakładam że prowadzący Pani leczenie chirurg rozmawia na bieżąco z Panią o stanie leczenia i dalszych planach oraz rokowaniu - jeżeli nie uzyskała Pani od niego takich informacji to proszę o to bezpośrednio zapytać aby mieć większą jasność w tej kwestii.
odpowiedź 28 września 2017 przez (w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych)
Ropień
...